Sanal Hosting Gililik Politikası

Sanal Hosting Gizlilik İlkeleri

Bu belge sanalhosting.com sitesi üzerindeki işlemlerde izlenecek güvenlik ve gizlilik politikalarını içermektedir.

Sitemiz içerisinde sipariş ve satış işlemlerinin takibi, ödeme ve kredi kartı işlemlerinin hızlanması amacı ile üyelik sistemi bulunmaktadır.

Üyelik sistemimiz sayesinde içeriğimizin ve bu içeriğin yönetimi düzenlenmektedir.

Kullanıcılarımız üyelik sistemi içerisinde vermiş oldukları bilgileri istedikleri zaman düzenleme ve güncelleme haklarına sahiptirler.

Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır.

İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır.

Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik ve kampanyalar sağlanması durumlarında kullanılacaktır.

Üyelik sistemi içerisinde verilen kişisel ve kurumsal bilgiler bu sistem dışında bir işlem için kullanılmayacaktır.

Yasalar ve Hukuki Konular

Bu web sitesini ya da Sanal Hosting'in hosting servislerini veya diğer hizmetlerini kullanan veya kullanmış müşteriler, bu web sitesinin Türkiye Cumhuriyeti yasalarını uyguladığını kabul eder.

Müşterinin bulunduğu, internet girişini yaptığı ya da firmasını çalıştırdığı yer neresi olursa olsun gerektiğinde bu yasalar uygulanır.

Ayrıca, ziyaretçi ve müşteriler kişisel bilgilerinin Sanal Hosting'in Türkiye’de bulunan sunucularında yer aldığını bilir ve kabul eder.

TÜRKİYE CUMHURİYETİ DIŞINDAKİ MÜŞTERİLER İÇİN

Sanal Hosting Türkiye Cumhuriyeti Ankara ilinde bulunan şirket merkezinden işlemler yürütülmektedir. Sanal Hosting'in bütün hizmetlerini dünya üzerindeki bütün müşterileri kullanabilmektedir. Diğer ülkeler tarafında oluşacak sorunlarda Sanal Hosting olarak Türkiye Cumhuriyeti kanunları çerçevesinde gereken bütün imkanları sağlayacağını bildirmektedir.

Güvenlik

İşlemler sırasında işlem yapılan bilgisayara ve bağlantıya ait IP adresleri ve diğer kaynaklar kaydedilmektedir.

Kredi kartı işlemleri goshopier.com tarafından sağlanan Sanal Pos sistemi üzerinden, RapidSSL firması tarafından onaylanmış 128 bit SSL sertifikası ile şifrelenmiş olarak sağlanmaktadır.

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;

1- Firewall

2- 128 Bit SSL Sertifikası (RapidSSL)

3- Özel Şifreleme Uygulaması

Soru ve sorunlarınız için;

E-posta adresimiz : efendi.06.erdogan@gmail.com

Internet adresimiz : http://www.sanalhosting.com

Telefon Numaramız : +90 850 346 80 84

MADDELER

Barındırma Hizmetleri : Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan ("domain") kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini ("Linux & Windows hosting") ve sunucu kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.

E-Ticaret Çözümleri : İş aktivitelerinizi Internet üzerine taşıyacak her türlü bilgi ve iletişim teknolojilerini sanal dünyada gerçekleştirecek projelerin yapılmasıdır, elektronik güvenli para transferi ve ödeme kanallarının yapılandırılması da çözümlerimiz arasında yer almaktadır.

Yazılım Çözümleri : İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümlerimizdir. Kullandığımız teknolojiler PHP, ASP, .NET, JAVA ve veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır.

Dinamik İçerik Çözümleri : Dinamik içerik çözümlerimiz ile sayfalarınız için gerekli olan ya da ihtiyaç duyduğunuz her türlü flash, activex ve ajax bileşenlerinin oluşturulması ve bu bileşenlerin web sayfalarınıza adaptasyonu sağlanmaktadır. Ayrıca sitenizin arama makineleri için gerekli optimizasyonunun yapılması ve arama makinelerine kaydı da sunduğumuz çözümler arasındadır.

Danışmanlık ve Bakım Hizmetleri : Web sayfalarınız ve web tabanlı platformlarınızın dış kaynak yönetim modeli ile uzaktan ya da bir fiil yerinde her türlü destek ve bakım hizmetlerinin çözüm olarak sunulmasıdır. Firmamızın verdiği her türlü hizmet, Servis Seviyesi Garanti ("SLA: Service Level Aggrement") kapsamındadır.